| Původní cena: 390 Kč | |
| Ušetříte 39 Kč 10 % | |
| 351 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | ABD-1213 BK |
| PN | 880 |
| Záruka | 24 měsíců |
Pojízdný věšák na oblečení, stojan na šaty na kolečkách se spodním odkladačem, například na boty nebo krabice. Možnost nastavení libovolné výšky stojanu. Konstrukce z tyčí je kovová v kombinaci chrom lesk a černý lak, plastové doplňky a kolečka jsou v barvě bílé.
Doporučená nosnost stojanů na šaty je 7 kg rovnoměrně rozložené zátěže na jedno rameno. Stojan je vhodný do domácnosti a není určený pro veřejný a zátěžový provoz. Stojany na šaty dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 7 kg |
| Hloubka | 43 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 94 - 170 cm |
| Dekor | Chrom |
| Hmotnost | 2,15 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.