Platba

Aktuální informace:

  • vzhledem k aktuální situaci doporučujeme využít platby předem, bankovním převodem a platební bránou GoPay
  • upřednostňujte prosím online platební metody, toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci
  • osobní odběr na prodejně - upřednostňujeme platbu předem nebo kartou na prodejně

 

Platba dobírkou - hotově při doručení

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci při doručení, přímo na Vámi určené adrese.

 

Platba bankovním převodem

Zboží nám můžete uhradit klasickým bankovním převodem. Po dokončení objednávky se Vám zobrazí informace k platbě: číslo účtu, variabilní symbol a částka k úhradě. Tyto informace Vám budou zároveň odeslány na váš e-mail, který zadáte do objednávky. Zboží Vám bude odesláno po přijetí a zaúčtování platby. Číslo účtu pro platby za objednávky: 2301390232 / 2010 Fio banka. Variabilní symbol je číslo objednávky.

 

Platba na prodejně při osobním odběru

Na prodejně při osobním odběru nám můžete zboží uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Akceptované jsou platební karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Zboží si odeberte na prodejně Nábytek Mikulec, Kolaříkova 1364, Valašské Meziříčí.

 

Platba na platební bráně GoPay

Na platební bráně GoPay můžete zboží uhradit mnoha platebními metodami. Většina plateb probíhá online, což znamená, že platba je provedena v desítkách sekund s potvrzením o provedení platby. Zboží které máme skladem Vám tak můžeme ihned expedovat. Objednávky přijaté v pracovní dny do 14:00 hodin Vám expedujeme ještě ten samý den a velké paletové zásilky nejpozději druhý pracovní den. U plateb, které neprobíhají online, dochází pouze k malému zpoždění provedení platby v řádech hodin.

- online platba platební kartou, Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, nejrychlejší a nejoblíbenější způsob platby, vaše karta musí umožňovat platby na internetu

- online rychlá platba bankovním převodem, k dispozici jsou online banky: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisen bank, Fio banka, mBank, Era, UniCredit Bank. Jedná se o platbu tzv. platebním online tlačítkem. 

- běžný bankovní převod, ostatní banky, platba je zpracována v úředních hodinách banky

- Google Pay, platba platební kartou uloženou ve vašem Google účtu bez potřeby zadávat dodatečné informace

Apple Pay, platba IPhonem, Apple Pay je platební metoda, která umožňuje jednoduché placení přes kartu uloženou v Apple Wallet

- elektronická peněženka GoPay, online platba prostřednictvím přednabitého kreditu na GoPay účtu

 

Nákup na splátky

Zboží si u nás můžete zakoupit také na splátky přes společnost Home Credit.

Všechny informace o splátkovém prodeji a jak postupovat při nákupu na splátky na našem e-shopu najdete na stránkách HomeCredit.