| 94 485 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 20.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | BHM-CSS-CAL |
| Záruka | 24 měsíců |
Sedací souprava Cali s pevným rozkládacím mechanismem pro každodenní spaní, kde komfort zajišťuje vysoká a pohodlná matrace. Jednou rukou sedací soupravu snadno proměníte v dvojlůžkovou postel. Matrace u sedací soupravy Cali má výšku 16 cm.
Pokud hledáte pohodlnou sedací soupravu do menších prostor, Cali je jistota. Najdete v ní velmi kvalitní rozkládací systém, který rozložíte jednou rukou a okamžitě máte postel na každodenní spaní s kvalitní matrací. Dále nabízí úložný prostor, který se v menších prostorách vždy hodí. A přitom sezení zůstává kvalitní jako u našich ostatních sedacích souprav. Sedáky umístěny na odpružené lamelové mřížce jsou ze studené pěny. Variabilita rozkladů je zde velmi široká.
Sedačka Cali nabízí rozklad pro každodenní spaní v matracových rozměrech 120, 140 a 160 x 190 cm.
Dřevěné nohy jsou v základním provedení buk přírodní. Možnost namoření bukové dřeviny do několika dalších dekorů: černá, olše, ořech, třešeň světlá, třešeň tmavá a wenge. Možnost také dubových nohou.
| Nosnost do (kg) | doporučená do 120 kg, případně lze řešit individuálně |
| Hloubka | 100 cm |
| Hloubka sedáku | 58 cm |
| Výška | 88 cm, s podhlavníkem 100 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Výška područky | 60 cm |
| Rozměr rohové části | dle výběru viz. fotogalerie |
| Hmotnost | 200,00 kg |
Dobrý večer, Jak mám chápat informaci o nosnosti sedací soupravy? To jako ,ze v součtu mají 2 dospělé osoby mít maximálně 120kg? To má mít 1 osoba 60kg? To snad ne?? Můj 15-lety syn má 70kg… Jak si to tedy mam vyložit?? Gombos
Dobrý den, nosnost je uvedena jako doporučená na 1 sedák a jednu osobu do cca 120 kg. Tzn. že se jedná o zatížení a doporučenou nosnost pěny na jedno sedací místo a tedy ne o nosnost celé sedací soupravy. Stejně tak u roštu a matrace se jedná o nosnost jedné poloviny postele.
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.