| Původní cena: 3 490 Kč | |
| Ušetříte 349 Kč 10 % | |
| 3 141 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | BED-1905 WT |
| Záruka | 24 měsíců |
Kovová jednolůžková postel je upravena bílým lesklým lakem. Rošt se ukládá do výšky 39 cm od podlahy a postel je vhodná pro matraci o rozměru 90x200 cm. Použít lze pouze rošt s vlastním rámem.
Postel je dodávána v demontovaném stavu, bez roštu a matrace, které lze dokoupit z naší nabídky: rošty, matrace pro děti, matrace pro dospělé
| Nosnost do (kg) | 100 kg |
| Hloubka | 98 cm |
| Šířka | 208 cm |
| Výška | 92 cm |
| Rozměr | 208 x 98 x 72/92 cm |
| Rozměr lehací plochy | 90x200 |
| Povrchová úprava | Matný |
| Klíčové vlastnosti 1 | Kovová konstrukce |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 18,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.