| Původní cena: 4 856 Kč | |
| Ušetříte 496 Kč 10 % | |
| 4 360 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0359476 |
| Záruka | 24 měsíců |
Křeslo Baly má pružnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v odstínu dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Křeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Křeslo Baly má oproti levnějším typům křesel pevnější bukovou konstrukci, ergonomický prošívaný sedák a opěrák s vyšší vnitřní výplní a vyšší sedací plochu. Součástí dodávky jsou také čalouněné návleky na produčky. Doporučujeme dokoupit také podnožku R21.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Křeslo Baly dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 80 cm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Šířka sedáku | 54 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Dezén | OLŠE |
| Potah | RUN AGAIN 206 |
| Výška opěráku | 68 cm |
| Výška područky | 56 cm |
| Hmotnost | 10,50 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.