| Původní cena: 5 712 Kč | |
| Ušetříte 572 Kč 10 % | |
| 5 140 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 20.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0358287 |
| Záruka | 24 měsíců |
Křeslo Dag má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v odstínu dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Křeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Křeslo Dag má oproti levnějším typům křesel pevnější bukovou konstrukci, ergonomický prošívaný sedák a opěrák s vyšší vnitřní výplní. Součástí dodávky jsou také čalouněné návleky na produčky. Doporučujeme dokoupit také podnožku R21.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Nově je možnost výroby na zakázku také dvojkřesla šíře 120 cm nebo trojkřesla šíře 170 cm.
Křeslo Dag dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 80 cm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Šířka sedáku | 54 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Dezén | OLŠE |
| Potah | ARIZONA 301 - ekokůže |
| Výška opěráku | 68 cm |
| Výška područky | 54 cm |
| Hmotnost | 10,50 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.