| Původní cena: 6 452 Kč | |
| Ušetříte 652 Kč 10 % | |
| 5 800 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0359887 |
| Záruka | 24 měsíců |
Polohovací křeslo Benji má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v odstínu dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Křeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Křeslo Benji má oproti levnějším typům křesel pevnější bukovou konstrukci, ergonomický prošívaný sedák a opěrák s vyšší vnitřní výplní. Součástí dodávky jsou také čalouněné návleky na produčky. Doporučujeme dokoupit také podnožku R21.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Křeslo Benji dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 80 - 117 cm |
| Hloubka sedáku | 49 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Šířka sedáku | 54 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Dezén | OLŠE |
| Potah | RUN AGAIN 201 |
| Výška opěráku | 68 cm |
| Výška područky | 56 cm |
| Hmotnost | 11,30 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.