| Původní cena: 5 518 Kč | |
| Ušetříte 558 Kč 10 % | |
| 4 960 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0357141 |
| Záruka | 24 měsíců |
Křeslo Rik má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v barvě dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Křeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Křeslo Rik má oproti levnějším typům křesel pevnější bukovou konstrukci, silnější sedák a 73 cm vysoký opěrák. Sedák i opěrák jsou polstrovány kvalitnější vnitřní výplní z PUR pěny a jsou čalouněny látkou s proševem. Výška sedu u tohoto typu křesla je 43 cm.
Doporučujeme dokoupit také podnožku R21 níže v příslušenství.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů. Nově je možnost výroby na zakázku také dvojkřesla šíře 117 cm nebo trojkřesla šíře 172 cm.
Křeslo Rik dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
Nově zdarma snímatelné čalouněné návleky na područky, na suchý zip, stejný typ jako např. u křesla R51
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 80 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Šířka sedáku | 54 cm |
| Výška | 111 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Dezén | OLŠE |
| Potah | DIOSA 163 |
| Výška opěráku | 73 cm |
| Výška područky | 61 cm |
| Hmotnost | 10,50 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.