| Původní cena: 11 421 Kč | |
| Ušetříte 1 151 Kč 10 % | |
| 10 270 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0361093 |
| Záruka | 24 měsíců |
Dvojkřeslo Filip má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v barvě dle vašeho výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Dvojkřeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Tento výrobek má oproti levnějším typům pevnější bukovou konstrukci, ergonomický prošívaný sedák a opěrák s vyšší vnitřní výplní a vyšší sedací plochu vhodnou i pro seniory.
Na naší prodejně si můžete vybrat dle kompletního vzorníku potahových látek. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Dvojkřeslo dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
K dvojkřeslu si můžete dokoupit také křesla, trojkřeslo nebo podnožku a sestavit si tak celou sedací soupravu. Nabídku najdete níže v příslušenství.
| Nosnost do (kg) | 240 kg |
| Hloubka | 80 cm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Šířka sedáku | 109 cm |
| Výška | 102 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Dezén | DS - DUB SONOMA |
| Potah | RUN AGAIN 203 |
| Výška opěráku | 68 cm |
| Výška područky | 61 cm |
| Hmotnost | 18,40 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.