| 7 090 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0165084 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 82 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Výška | 105 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hmotnost | 21,70 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.