| Původní cena: 1 736 Kč | |
| Ušetříte 176 Kč 10 % | |
| 1 560 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 20.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0358671 |
| Záruka | 24 měsíců |
Podnožka Matýs má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva, mořenou v barvě dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Podnožka je polstrovaná PUR pěnou a čalouněná kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Podnožka je vhodná k doplnění křesel řady R.. např. R23, R51 a dalších typů z naší nabídky. Má ergonomicky upravenou výšku jednotlivých stran 39-44 cm a tedy přirozený sklon pro vyšší pohodlí pro vaše nohy.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Podnožku Matýs dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 100 kg |
| Hloubka | 56 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 39 - 44 cm |
| Dezén | OLŠE |
| Potah | DIOSA 168 |
| Hmotnost | 5,60 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.