| Původní cena: 1 690 Kč | |
| Ušetříte 169 Kč 10 % | |
| 1 521 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | KA-B047 PINK |
| PN | 296 |
| Záruka | 24 měsíců |
Dětská výškově nastavitelná židle s područkami. Sedák síťovaná potahová látka mesh růžová, síťovaný černý opěrák. Židle má plynový píst.
| Nosnost do (kg) | 90 kg |
| Hloubka | 53 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Šířka sedáku | 48 cm |
| Výška | 102 cm |
| Rozměr | 58x53x91-102x41-52 cm |
| Nastavitelná výška sedu | 41-52 |
| Typ područek | Pevné |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Kolečka | Plast |
| Klíčové vlastnosti 1 | Prodyšný opěrák |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 11,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.