| Původní cena: 4 590 Kč | |
| Ušetříte 459 Kč 10 % | |
| 4 131 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | KA-G198 SIL2 |
| Záruka | 24 měsíců |
Kancelářské křeslo je potaženo pololesklou šedo-stříbrnou látkou vzor pepito. Díky vysokému polstrování sedáku a opěráku je křeslo příjemně pohodlné. Plastové područky jsou ve stříbrné barvě s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým jemnou látkou. Tvrzený plastový kříž ve stříbrné barvě s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah. Křeslo je výškově nastavitelné a je vybaveno houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu.
Látku lze čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Křeslo dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 74 cm |
| Hloubka sedáku | 55 cm |
| Šířka | 67 cm |
| Šířka sedáku | 53 cm |
| Výška | 124 cm |
| Výška sedu | 57 cm |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměr | 67x74x115-124x48-57 cm |
| Nastavitelná výška sedu | 48-57 |
| Typ područek | Pevné |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Kolečka | Plast |
| Klíčové vlastnosti 1 | Designové prošití |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 19,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.