| Původní cena: 4 289 Kč | |
| Ušetříte 1 299 Kč 30 % | |
| 2 990 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | KA-G196 GREY2 |
| Záruka | 24 měsíců |
Moderní kancelářské křeslo potažené tmavě šedou látkou. Pohodlný sedák a opěrák jsou stylově tvarované s elegantním prošitím a dopněny o měkký podhlavník. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky stříbrné barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým látkou. Křeslo má tvrzený plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah. Křeslo je výškově nastavitelné a vybavené houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu.
Látku čistěte výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu. Nikdy nepoužívejte chemická rozpouštědla. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 75 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Šířka sedáku | 53 cm |
| Výška | 125 cm |
| Rozměr | 70x75x118-125x49-56 cm |
| Nastavitelná výška sedu | 49-56 |
| Typ područek | Pevné |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Klíčové vlastnosti 1 | Designové prošití |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 18,70 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.