| Původní cena: 1 390 Kč | |
| Ušetříte 600 Kč 43 % | |
| 790 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 80609-07 |
| Záruka | 24 měsíců |
Kovový věšák z broušeného niklu s kruhovým podstavcem. Věšák má 8 háčků rozmístěných po celém obvodu věšáku.
Věšák dodáváme v demontovaném stavu.
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 175 cm |
| Rozměr | 30 x 30 x 175 cm |
| Dekor | Broušený nikl |
| Klíčové vlastnosti 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Otočná | Ne |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.