| Původní cena: 790 Kč | |
| Ušetříte 200 Kč 25 % | |
| 590 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 83488 WT |
| PN | 256 |
| Záruka | 24 měsíců |
Stojan na šaty, pojízdný věšák na oblečení se dvěma odkládacími rameny, na kolečkách, nastavitelná výška, materiál kov a plast, barva bílá a chrom. Výška 100 - 174 cm.
Doporučená nosnost stojanů na šaty je 5 kg rovnoměrně rozložené zátěže na jedno rameno. Stojan je vhodný do domácnosti a není určený pro veřejný a zátěžový provoz. Stojany na šaty dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 10 kg |
| Hloubka | 45 cm |
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 95 - 170 cm |
| Hmotnost | 4,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.