| Původní cena: 690 Kč | |
| Ušetříte 200 Kč 29 % | |
| 490 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 20.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 83213 CR |
| PN | 20 |
| Záruka | 24 měsíců |
Věšák na šaty - němý sluha, kostra kovová v provedení chrom lesk, doplňky přírodní dřevo, masiv kaučukovník s lakovaným povrchem, podnož z MDF desky oválného tvaru, fóliovaná v imitaci přírodní buk.
Sluhu dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 3 kg |
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Výška | 110 cm |
| Rozměr | 51x30x110 cm |
| Dekor | Chrom |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 2,50 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.