| Původní cena: 2 490 Kč | |
| Ušetříte 249 Kč 10 % | |
| 2 241 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | KA-L611 PINK |
| Záruka | 24 měsíců |
Elegantní kancelářská i herní židle se zaoblenými liniemi, obvodovým prošitím v šedé barvě a výrazným tvarovým prošitím sedáku i opěráku. Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním růžovým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 7,5 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 65 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm. Nosnost židle je až 120 kg.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 61 cm |
| Hloubka sedáku | 49 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Šířka sedáku | 48 cm |
| Výška | 113 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Rozměr | 60x60x105-115x40-50 cm |
| Nastavitelná výška sedu | 41-51 |
| Průměr kříže | 65 cm |
| Výška područek | 61 |
| Šířka područek | 7.5000 cm |
| Typ područek | Pevné |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Klíčové vlastnosti 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Nastavitelná výška | 103-113 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 13,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.