| Původní cena: 3 590 Kč | |
| Ušetříte 359 Kč 10 % | |
| 3 231 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | KA-G303 SIL2 |
| Záruka | 24 měsíců |
Kancelářské křeslo je potaženo pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky vysokému čalounění je sedák a opěrák velmi pohodlný. Odklápěcí plastové područky jsou očalouněny jemnou látkou. Křeslo má černý tvrzený plastový kříž a univerzální kolečka. Křeslo je výškově nastavitelné a je vybaveno synchronním mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu.
Látku lze čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Křeslo dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 68 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Šířka sedáku | 52 cm |
| Výška | 114 cm |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměr | 70x68x104-114x45-55 cm |
| Nastavitelná výška sedu | 44-55 |
| Průměr kříže | 67 cm |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Kolečka | Plast |
| Klíčové vlastnosti 1 | Synchronní mechanismus |
| Nastavitelná výška | 104-115 |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 16,20 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.