| Původní cena: 5 199 Kč | |
| Ušetříte 529 Kč 10 % | |
| 4 670 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0332734 |
| Záruka | 24 měsíců |
Kvalitní a pohodlné celočalouněné jídelní křeslo Oliva je vyrobeno z bukového masivu. Předností této židle je optimální sklon opěráku. Zákazníci také oceňují vysokou výšku sezení 48 cm. Možnost kombinace s lavicí Oliva II. v nabídce v příslušenství.
Na výběr jsou základní odstíny dřeva standard nebo příplatkové odstíny bílá a černá. Na příplatkové odstíny bereme zálohu 40% před zadáním objednávky do výroby a jedná se o závaznou objednávku. Po zpracování objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu.
Židle je polstrovaná PUR pěnou a čalouněná kvalitní látkou dle výběru ve variantách.
Kompletní vzorníky látek jsou k dispozici na naší prodejně ve Valašském Meziříčí. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Židle dodáváme ve smontovaném stavu. Konstrukce jsou pevné a jsou lepené již ve výrobě.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Dezén | BÍLÁ |
| Potah | VELVET 260 |
| Výška područky | 65 cm |
| Hmotnost | 14,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.