| Původní cena: 1 790 Kč | |
| Ušetříte 179 Kč 10 % | |
| 1 611 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | F-2059 WT |
| Záruka | 24 měsíců |
Klasický dřevěný stojanový věšák je vyroben z masivního ohýbaného dřeva v barevném provedení bílý pololesklý lak. Nosnost věšáku je do 12 kg rovnoměrné zátěže. Masiv topol a bříza.
Věšák dodáváme v demontovaném stavu.
| Nosnost do (kg) | 12 kg |
| Hloubka | 54 cm |
| Průměr | 54 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Výška | 185 cm |
| Rozměr | 52x52x186 cm |
| Otočná | Ne |
| Hmotnost | 4,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.