| Původní cena: 2 576 Kč | |
| Ušetříte 266 Kč 10 % | |
| 2 310 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0335157 |
| Záruka | 24 měsíců |
Kvalitní a pohodlná celočalouněná barová židle Patricie je vyrobena z bukového masivu. Ve stejném designu je možné v příslušenství zakoupit také jídelní židle.
Na výběr jsou základní odstíny dřeva standard nebo příplatkové odstíny bílá a černá. Na příplatkové odstíny bereme zálohu 40% před zadáním objednávky do výroby a jedná se o závaznou objednávku. Po zpracování objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu.
Židle je polstrovaná PUR pěnou a čalouněná kvalitní látkou dle výběru ve variantách.
Kompletní vzorníky látek jsou k dispozici na naší prodejně ve Valašském Meziříčí. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Židle dodáváme ve smontovaném stavu. Konstrukce jsou pevné a jsou lepené již ve výrobě.
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 36 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Výška | 106 cm |
| Výška sedu | 77 cm |
| Dezén | HNĚDÁ |
| Potah | VELVET 257 - Tmavě zelená |
| Hmotnost | 9,00 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.