sendvičové matrace

Doprava zdarma

Matrace Lima

Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami MediFoam s rozdílnou tuhostí, které jsou tvarovány do masážních nopů.

Rozměr a potah dle výběru. Základní potah je úplet nebo aloe vera, ostatní potahy jsou za příplatek, cena se přepíše po výběru rozměru a potahu.

Více informací

13 ks skladem, objednávky přijaté v pracovní dny do 11 hodin vám doručíme již následující pracovní den, zásilky nad 50 kg do 3 pracovních dnů.

Dostupnost se zobrazuje dle vybraného rozměru a potahu.

3 140 Kč

s DPH

Více informací

Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami MediFoam, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Nosné vrstvy matrace mají rozdílnou tuhost stran.

Profilace povrchu matrace je 7-zónová, protože každá část těla vyžaduje jinou tuhost. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad.

Vhodné řešení představuje tvarování pěny do tzv. nopů, které nadzvedávají potah a napomáhají dokonalému provzdušnění. 

Výška matrace včetně potahu cca 22 cm.
Doporučená nosnost do 140 kg.
7-zónová profilace povrchu.
Rozdílná tuhost stran 3 a 4 tj. vyšší a vysoká tuhost.
Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.
Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části.
Partnerská matrace pro muže a ženy.
Záruka 24 měsíců.
Doporučené uložení na lamelový i polohovací rošt nebo popřípadě na laťkový rošt.

Potahy

Úplet
Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem třízónovým způsobem. Potah je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je možno prát na 60°C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Tento nejprodávanější potah poskytuje vysoký standard celé matrace. Složení potahu: 100% polyester.

Aloe Vera
Kvalitní potah s obsahem výtažků známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah je prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je možno prát na 60°C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Složení potahu: 100% polyester.

Lyocell
Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát na 60°C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Složení potahu: 44% lyocell, 33% polyamid, 23% polyester.

SilverGuard
Jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. SilverGuard® úprava využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Složení potahu: 35% viskóza, 2% polyamid, 63% polyester.

Medicott
Značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je možno prát na 60°C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Složení potahu: 40% bavlna, 35% polyamid, 25% polyester.

Pro zvýšení prodyšnosti lze u tohoto typu matrace doobjednat 3D pásku. Použití 3D pásky po celém obvodu matrace zabezpečuje dokonalé provzdušnění matrace a napomáhá cirkulaci vzduchu.

Potah

 • úplet

  úplet

 • aloe vera

  aloe vera

 • lyocell

  lyocell

 • silverguard

  silverguard

 • medicott

  medicott

Příslušenství

20 vybraných produktů ve stejné kategorii, více vlevo ve sloupci kategorií...