| Původní cena: 11 034 Kč | |
| Ušetříte 1 104 Kč 10 % | |
| 9 930 Kč s DPH |
VÍKENDOVÁ AKCE
SLEVA 10%
platí do PO 13.4. (12:00)
Kód na slevu VK10
vložte v košíku
Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0361267 |
| Záruka | 24 měsíců |
Dvojkřeslo Rafael má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v barvě dle výběru a povrch je upravený lakem. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka. Křeslo je polstrované PUR pěnou a čalouněné kvalitní látkou nebo ekokůží dle výběru ve variantách.
Křeslo Rafael má oproti levnějším typům křesel pevnější bukovou konstrukci, silnější sedák a 73 cm vysoký opěrák. Sedák i opěrák jsou polstrovány kvalitnější vnitřní výplní z PUR pěny a jsou čalouněny látkou s proševem. Výška sedu u tohoto typu dvojkřesla je 43 cm.
Doporučujeme dokoupit také podnožku R21 níže v příslušenství.
Vzorníky jsou k dispozici na naší prodejně. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů. V nabídce je také křeslo a trojkřeslo šíře 172 cm.
Dvojkřeslo Rafael dodáváme v demontovaném stavu a balené v pevné kartonové krabici.
Nově zdarma snímatelné čalouněné návleky na područky, na suchý zip, stejný typ jako např. u křesla R51
| Nosnost do (kg) | 240 kg |
| Hloubka | 80 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Šířka | 117 cm |
| Šířka sedáku | 102 cm |
| Výška | 111 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Dezén | PŘÍRODNÍ |
| Potah | RUN AGAIN 210 |
| Výška opěráku | 73 cm |
| Výška područky | 61 cm |
| Hmotnost | 10,50 kg |
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.