| 10 490 Kč s DPH |
MÁJOVÁ AKCE :-)
SLEVA 10%
platí do 15.května 2026
Kód na slevu MAJ10
vložte v košíku
* Minimální hodnota objednávky 2.000,-
Slevu lze uplatnit také na akční zboží a zboží ve výprodeji
* Sleva se nevztahuje na kolekci MAGNIFLEX a zboží vyráběné na míru
DOPRAVA ZDARMA
AKCE:
| Kód | 0165114 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Nosnost do (kg) | 120 kg |
| Hloubka | 73 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Výška | 105 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hmotnost | 34,00 kg |
Dobrý den, vážení, měla bych jeden zvláštní dotaz... líbí se mi "Křeslo ušák ASTRID s taburetem - smaragdové" a plánuji ho u vás objednat. Jenže by se mi více hodily bílé nožky u obojího (u jiných vzorů jsou k dispozici...). Chtěla bych poprosit vás, nebo konkrétně výrobce - je tato možnost reálná, vyměnit nohy místo dřevěných za bílé? Děkuji předem za odpověď a přeji klidný začátek týdne Klainová Barbora
Dobrý den paní Klainová, ano, nožičky lze objednat i v bílé barvě, ale je to na objednávku a dodací lhůta je 6-8 týdnů. Pěkný den.
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.