Systém Nebraska

Systém Nebraska

Tento luxusní systémový a modulový nábytek je určen do ložnice, obývacího pokoje a jídelny. Celá řada se vyznačuje jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Její elegantní design v rustikálním duchu dodá vašemu bytu ten správný útulný pocit. Systém Nebraska obsahuje celkem 16 prvků a tento široký výběr vám dává možnost si sestavi...

Tento luxusní systémový a modulový nábytek je určen do ložnice, obývacího pokoje a jídelny. Celá řada se vyznačuje jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Její elegantní design v rustikálním duchu dodá vašemu bytu ten správný útulný pocit. Systém Nebraska obsahuje celkem 16 prvků a tento široký výběr vám dává možnost si sestavit nábytek podle svých představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, úchyty jsou z kovu. Barevné provedení je dub nebraska s 3D strukturou a nádherným patinovaním. Dodáváme v demontovaném stavu.

V této kategorii najdete prvky určené do ložnice a ostatní prvky určené do obývacího pokoje a jídelny najdete v kategorii obývací stěny.

Zobrazit

Systém Nebraska